REFERANS PROJELER

ÖNE ÇIKAN KÖR KALIP PROJELERİMİZ

Mayıs 16, 2024

Kayadibi Otomotiv Mağazası Sancaktepe, Kayadibi Otomotiv

Kayadibi Otomotiv Sancaktepe mağazasında kot farkının yükseltilmesinde kullanılan ABS Plus kör kalıp sistemi ile kot farkları hafif ve ekonomik bir şekilde giderildi. Ayrıca Türkiye’de ilk ve tek yön etiketli kör kalıp ürünleri bu şantiyede kullanılmaya başlandı. Proje Fotoğraf Albümü
Mayıs 16, 2024

Göztepe Kentsel Dönüşüm Konut, Demirli İnşaat

Göztepe’de Demirli İnşaat tarafından yapılan kentsel dönüşüm projesinde otopark üzerinde hafif dolgu olarak tercih edilen ABS Plus kör kalıp sistemi ile en hafif, en ekonomik ve en hızlı hafif dolgu uygulaması yapıldı. Projenin Fotoğraf Albümü
Şubat 8, 2024

Maltepe Konut Projesi, Serra Mühendislik

Serra Mühendislik tarafından inşa edilen konut projesinde subasman yapımı olarak tercih edilen ABS Plus kör kalıp sistemi ile en hafif, en hızlı ve en ekonomik hafif dolgu betonarme yükseltilmiş döşeme uygulaması yapıldı.
Ocak 31, 2024

Arkas Çeşme Sanat Galerisi, İnka İnşaat

Arkas Çeşme Sanat Galerisi şantiyesinde betonarme yükseltilmiş döşeme sistemi olarak tercih edilen ABS Plus kör kalıpları ile subasman uygulaması yapılmıştır.
Ocak 31, 2024

Asilhan Hotel, İlhan İnşaat

Şanlıurfa’da Asilhan Hotel inşasında tercih edilen katta hafif dolgu uygulamasında kullanılan ABS Plus kör kalıp sistemi ile en hafif, en hızlı ve en ekomomik betonarme yükseltilmiş döşeme uygulaması yapıldı.
Ocak 31, 2024

Kozyatağı City’s AVM, Akrotes Mimarlık

Kozyatağı City’s AVM’de ortak alanların yükseltilmesinde tercih edilen ABS Level kör kalıp sistemi ile en hızlı ve en ekonomik betonarme yükseltilmiş döşeme uygulaması yapıldı.