REFERANS PROJELER

ÖNE ÇIKAN KÖR KALIP PROJELERİMİZ

Ekim 31, 2023

Kartal Konut, Aksoylar Madencilik

Aksoylar Madencilik tarafından Kartal’da inşa edilen konut projesinde 700 m2 alanda H50 cm yüksekliğinde tercih edilen ABS Plus kör kalıp sistemi ile en hafif, en hızlı ve en ekonomik peyzaj dolgusu yapıldı.
Ekim 31, 2023

Villa Beykoz, Global Konstrüksiyon

250 cm yüksekliğinde peyzaj dolgusu olarak 250 m2 alanda tercih edilen ABS Plus kör kalıp sistemi ile en hızlı, en hafif ve en ekonomik inşaat dolgusu yapıldı.
Eylül 29, 2023

Ramada Hotel Konya (ABS Plus S), AKÇ Turizm Otelcilik Gıda San. Tic. Ltd. Şti

Konya Ramada Hotel’de betonarme yükseltilmiş döşeme olarak tercih edilen ABS Plus S kör kalıp sistemi ile en hafif, en hızlı ve en ekonomik uygulama gerçekleştirildi. Projelerinizde ABS Plus S kullanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Eylül 6, 2023

Villa İnşası, Binbay Yapı

Subasman Yapımı Subasman yapımı son zamanlarda en çok vakit alan ve maliyetli uygulamalar arasında yer alıyor. Binbay Yapı bu sebeplerden ötürü ABS Plus kör kalıp sistemi tercih ederek, hem daha hızlı hem de daha ekonomik bir subasman yapımı uygulaması gerçekleştirdi.
Eylül 6, 2023

A101 Mağazası, Sürür Mimarlık

Betonarme Yükseltilmiş Döşeme Betonarme yükseltilmiş döşeme uygulaması için ABS Plus kör kalıp sistemini tercih eden Sürür Mimarlık, Ankara’daki A101 Mağazasında H25 cm yüksekliğinde kör kalıp sistemi kullandı.
Eylül 6, 2023

NDR Depo, AFJ

Temel Pabuçları Arasında Dolgu Hindistan’ın Chennai eyaletinde NDR deposunun temel pabuçları arasında dolgu olarak tercih edilen ABS Plus kör kalıp sistemi ile en hafif ve en hızlı şekilde backfill yani Türkçesi ile geri dolgu uygulaması yapıldı.