REFERANS PROJELER

ÖNE ÇIKAN KÖR KALIP PROJELERİMİZ

Şubat 8, 2024

Maltepe Konut Projesi, Serra Mühendislik

Serra Mühendislik tarafından inşa edilen konut projesinde subasman yapımı olarak tercih edilen ABS Plus kör kalıp sistemi ile en hafif, en hızlı ve en ekonomik hafif dolgu betonarme yükseltilmiş döşeme uygulaması yapıldı.
Ocak 31, 2024

Arkas Çeşme Sanat Galerisi, İnka İnşaat

Arkas Çeşme Sanat Galerisi şantiyesinde betonarme yükseltilmiş döşeme sistemi olarak tercih edilen ABS Plus kör kalıpları ile subasman uygulaması yapılmıştır.
Ocak 31, 2024

Asilhan Hotel, İlhan İnşaat

Şanlıurfa’da Asilhan Hotel inşasında tercih edilen katta hafif dolgu uygulamasında kullanılan ABS Plus kör kalıp sistemi ile en hafif, en hızlı ve en ekomomik betonarme yükseltilmiş döşeme uygulaması yapıldı.
Ocak 31, 2024

Kozyatağı City’s AVM, Akrotes Mimarlık

Kozyatağı City’s AVM’de ortak alanların yükseltilmesinde tercih edilen ABS Level kör kalıp sistemi ile en hızlı ve en ekonomik betonarme yükseltilmiş döşeme uygulaması yapıldı.
Aralık 22, 2023

3Sun Gigafactory, Salvati

Katanya, Sicilya’da bulunan Avrupa’nın en büyük güneş paneli üretim tesislerinden biri olan 3Sun, üretimini şaşırtıcı bir şekilde 15 kat arttırmaya hazırlanıyor. Güneş ışığını her iki taraftan da yakalayan çift yüzeyli panellerin tek seri üreticisi olan fabrika, yenilenebilir enerjiye yönelik artan talebin karşılanmasında kritik bir öneme sahip. Enel CEO’su ve Genel […]
Aralık 22, 2023

Gebze Teknik Üniversitesi Kütüphane, Yavuz Dekorasyon

Modern yapı teknolojisinin getirdiği yeniliklerle birlikte, Gebze Teknik Üniversitesi Kütüphanesi’nin erişilebilirlik standartlarına uyum sağlamak adına yapılan çalışmalar önem kazanmaktadır. Bu çerçevede, kütüphane alanında kullanılan ABS Plus kör kalıp sistemi ve Yavuz Dekorasyon’un katkılarıyla gerçekleştirilen kapalı alan rampa uygulaması, engelsiz erişim ve modern mimari yaklaşımların bir araya geldiği önemli bir adımı […]